Metalsan Sanayi Sitesi 3111.Sokak No:5/D Kocasinan/KAYSERİ

Krom Harf

Krom Harf

Firmalara ait tabelalar hem firmaların imajını hem de firmaların çekiciliğini yansıtıyor. Bu durumda firmaların tabelalara verdiği önemi gözler önüne sermektedir. Krom, kutu harf reklam şirketleri tarafından sıkça kullanılmaktadır. Birçok farklı türü bulunan bu tür içerisinde krom kutu harf dışında; ışıklı krom kutu harf, ışıksız krom kutu harf, LED kromlu kutu harf, sarı kromlu kutu harf, altın kromlu kutu harf de yer alıyor. Krom kutu harf tabela modelleri görsel olarak oldukça iyi ve modern görünü nedeniyle oldukça tercih ediliyor. İçerik olarak da diğer tabela türlerine göre hava şartlarına göre dayanıklı olması ve uzun ömürlü bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Krom içeriğine de sahip olması, paslanmaması ve parlaklık olarak uygun olduğu için birçok dekor işinde kullanılıyor. El işçiliği ile yapılması da tabela çeşitleri içerisinde bu türün ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Neden Bu Tabela Daha Çok Tercih Ediliyor?

Firmamıza en çok fiyatı ve özelliği sorulan tabela çeşitlerinin başında krom kutu harf özellikli tabelalar gelmektedir. Bu tabela çeşidinin tercih edilmesinde; sağlam olması, müşteriler tarafından göz alıcı olarak nitelendirilmesi, insanları daha fazla etkilemesi, oldukça farklı ve fazla sayıda tasarımının olması nedeni ile bu ürüne rağbetin oldukça arttığı görülüyor.

Bu Tabela Türü Kaliteli mi?

Diğer tabela türleri ile kıyaslandığında kalitesi ile adından söz ettiren krom içeriğine sahip kutu harf oldukça kalitelidir. Uzun ömürlü olması ve dayanıklı olması firmaların şirketlerin tercih etmesini sağlamaktadır. Firmaların, şirketlerin en az beş altı yıllık gibi bir süre kullanmalarına uygun özelliği ile dikkat çekmektedir. Paslanmaya karşı dayanıklı olması da bu ürünün ne kadar kaliteli olduğunu gözler önüne serdiriyor.

Ara Mesaj At