Yelken Bayrak

Yelken Bayrak

Yelken bayrak kullanım alanı çok geniş olan bir bayrak türüdür. Bu bayrak daha çok tanıtım yapmak ve firmaların hazırladığı kampanyaları müşterilere sunmak gibi amaçlarla kullanılır. Bayrağın dik durmasını sağlayan plastik bir dubası bulunur. Daha çok işletmelerin ve firmaların dış mekanlarda kullanılan bu yelken bayrak olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Kullanışlı ve şık yapıları ile yelken bayraklar kullanıldıkları firmaların yüzü olarak tercih edilir. İz Reklam olarak, yelken bayrak üretimi konusunda sektörün öncü firmaları arasında ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet veriyoruz. Hazırladığımız bayrak modelleri arasında yer alan yelken bayrak istenilen renk ve modelde hazırlanır.

Yelken Bayrak Fiyatları

Yelken bayrak uzaktan bakıldığında isminin anlamını taşıyan bir özelliğe sahiptir. Çünkü tıpkı yelkeni anımsatan bir yapısı bulunur. Bulunduğu alanlarda tanıtım ve bilgi verme amaçlı kullanıldığı için işlevini tam manasıyla yerine getiren bir üründür. İz Reklam yelken bayrak üretimi konusunda oldukça başarılı ve deneyimlidir. Ayrıca gelen müşterilerimize en iyi fiyat garantisi ile hizmet sunuyoruz. Yelken bayrak fiyatları kişilerin isteği ürüne ve baskı özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor. Firmamızdan temin ettiğiniz tüm bayrak çeşitlerini sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Çünkü en iyi fiyatlara ve en kaliteli ürünler kullanılarak üretimler yapıyoruz.

Yelken Bayrak Ölçüleri

Yelken bayrak ölçüleri genellikle standart kalıplar şeklinde belirlenmiştir. Fakat kimi zaman istenilen farklı ölçülerde bulunabilir. Yelken bayrak ölçüleri 70 x 300 ya da 70 x 400 cm olarak üretiliyor. Firmamız bu ölçüleri esas alarak ürünlerini hazırlıyor. Bayrağın her iki kısmında kaliteli baskı sistemleri kullanılır. Üzerine yapılacak baskıyı müşterilerimiz belirliyor ve grafik tasarımcılarımız ise istenilen özellikte tasarımlar hazırlıyor. Kullanıldığı alana renk ve görsellik katan yelken bayraklar kimi zaman reklam bayrağı olarak da bilinirler. Çoğu zaman dış alanlarda kullanılan yelken bayraklar kullanım olarak iç alanlarda da kullanmaya elverişli ürünlerdir.

Cadde üzeri işletmeler, oteller, ürün tanıtımları sırasında fuar alanlarında, yeni açılan işletmelerin tanıtımlarında, petrol istasyonları, konferans verilen salonlarda, restoran önlerinde, plajlarda, eczane önlerinde, kuaför önlerinde ve daha birçok işletmenin önünde bu bayrakları görmek mümkündür. Yelken bayrağın en geniş kullanım yeri ise iletişim merkezlerinin isimleri ve kampanyaları sırasında en çok bu bayrak türünü tercih etmeleridir.